Dzięki nowemu programowi wymiany między Polską a Włoską Młodzieżą Esperancką jedna osoba należąca do PEJ będzie miała prawo do bezpłatnego uczestniczenia w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Młodzieżowego (Internacia Junulara Festivalo), który odbędzie się w południowych Włoszech, w miejscowości Marina di Ascea w dniach od 28 marca do 3 kwietnia 2018. Może to właśnie Ty będziesz miał(a) okazję do doświadczenia tej wyjątkowej atmosfery Wielkanocy spędzanej w esperanckim towarzystwie? Jeśli tylko masz na to ochotę, zgłoś się do naszego konkursu!

Oto warunki: musisz być pełnoprawnym członkiem Polskiej Młodzieży Esperanckiej w 2018 i być gotowym/ą reprezentować naszą organizację podczas wydarzenia. Ponadto, organizatorzy mogą poprosić Cię o pomoc z niewielkimi zadaniami, a to da Ci szansę na nabycie doświadczenia w organizacji międzynarodowego wydarzenia międzynarodowego.

Aby złożyć swoją kandydaturę, wyślij list motywacyjne na adres pej [małpa] pej [kropka] pl najpóźniej do 28 stycznia. Nie wahaj się, kandyduj już dziś!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie iej.esperanto.it/ijf.