W ramach zbliżającego się KKPS (7-9.11.2014) w Wijk aan Zee (w pobliżu Amsterdamu) w Holandii odbędzie się szkolenie na temat marketingu, w którym można uczestniczyć zupełnie za darmo!

Warsztaty są piątym szkoleniem organizowanym w związku z dwuletnim projektem partnerskim finansowanym przez Unię Europejską z programu Uczenie się przez całe życie (LLP) – Grundtvig. W projekcie „Wolontariat jako rozwój osobisty: jak go ulepszyć?” bierze udział PEJ oraz inne organizacje esperanckie z Holandii, Szkocji, Francji i Włoch. Kolejne szkolenia odbędą się w krajach organizacji partnerskich i będą dotyczyć działalności młodzieżowej i międzykulturowości.

Fundusz projektu pokrywa koszty podróży do Wijk aan Zee (ale nie więcej niż 250€) oraz opłaty uczestnictwa, wyżywienia, noclegu podczas pobytu. By wziąć udział w szkoleniu należy do 18 października wysłać zgłoszenie z krótką autoprezentacją i wyjaśnieniem dlaczego chcesz uczestniczyć w szkoleniu na pej@pej.pl. Konkurs jest przeznaczony jedynie dla członków Polskiej Młodzieży Esperanckiej (jeśli jeszcze nie jesteś, kliknij tutaj) władających esperantem co najmniej na poziomie komunikatywnym (całe szkolenie jest w esperanto).