PEJ-paĝaro

Wczoraj udało nam się opublikować nową stronę, teraz możemy zaprezentować co można w niej znaleźć.

Z pewnością najważniejszą częścią strony są aktualności. Można je zobaczyć na stronie głównej (również w esperanto). Poza tym można je przeglądać według:

– kategorii: Wszystkie, Informacje lokalne, Internet, Kultura, PME, Ruch esperancki, Wydarzenia
– tagów – np.: TEJO albo Warszawa
– archiwum – np.: Wrzesień 2009.

Kategorie, tagi i archiwum znajdują się w prawej części strony. Poza tym aktualności można abonować w standardach:

RSS 2.0 w esperanto i po polsku
Atom 0.3 w esperanto i po polsku.

Inną ważną częścią serwisu są stron. Z nich można się dowiedzieć więcej o naszej organizacji. znajdują się tam informacje o naszej działalności, Zarządzie i partnerach. W przyszłości pojawią się również informacje o historii PME. Na szczególną uwagę zasługuje dział dokumenty. Tam znajduje się wiele informacji o działalności naszej organizacji od 2004 roku. wśród nich również raporty ze zjazdów PME oraz innych spotkań.
Nie działa jeszcze formularz, dzięki któremu będzie się można łatwiej zapisać do naszej organizacji, jednak prace nad nim trwają i dają nadzieję na opublikowanie w najbliższej przyszłości. Nieco później planujemy wypełnić treścią części o esperanto (w wersji polskiej) oraz o języku polskim (w wersji esperanckiej).
Wiele informacji można znaleźć w części kontakt, ponieważ poza podstawowymi rzeczami znajdują się tam również podstrony o działalności esperanckiej w poszczególnych miastach (obecnie: Warszawa, Poznań, Białystok, Wrocław).