Po długiej przerwie zapraszamy was na skromny weekend z PEJ-em w Warszawie – głównym oficjalnym punktem programu będzie Zjazd PEJ-u, na którym będziemy dyskutować o strategii kryzysowej, omówimy najbliższe działania oraz wybierzemy skład zarządu na najbliższy rok. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich czynnych członków i sympatyków PEJ, którzy chcieliby się włączyć w nasze działania, podyskutować lub zobaczyć jak wygląda takie spotkanie.

Po części oficjalnej chętnie spotkamy się w mniej oficjalnym tonie by choć częściowo nadrobić zaległości spowodowane kilkumiesięcznym zawieszeniem naszych wydarzeń – by uniknąć niepotrzebnego ryzyka, jeśli pogoda pozwoli, postaramy się spotkanie zorganizować na świeżym powietrzu, w parku lub nad Wisłą. Jesteście mile widziani! Poniżej podajemy plan ramowy weekendu:

piątek 21.08
przyjazd, piwo w mieście (miejsce do ustalenia, najlepiej na powietrzu)

sobota 22.08
10:00 obrady zarządu PEJ
raport finansowy, raport z działaności, podsumowanie roku
wybory zarządu
omówienie planów na najbliższe miesiące
14:00 obiad
16:00 warsztaty design thinking z Kamilem i Marysią
19:00 spotkanie z esperantystami w mieście

niedziela 23.08
wycieczka/spacer miastem lub do muzeum dla chętnych

*Uwaga! Jeśli planujesz przyjechać z innego miasta i wziąć udział w całym wydarzeniu prosimy byś sam/-a zadbał/-a o nocleg, tym razem z powodu pandemii nie planujemy spać razem w jednym miejscu. Jeśli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem hostelu, napisz do nas wiadomość prywatną Dziękujemy za zrozumienie!