Polska Młodzież Esperancka zaprasza wszystkie osoby, które zaczęły naukę esperanta na weekendowy kurs pod koniec lutego 2020 w Warszawie.

Zrobiłaś już kurs esperanta na Duolingo albo lernu.net, a może skończyłeś podstawowy kurs języka. Potrafisz się przywitać, przedstawić, złożyć kilka zdań… Chcesz zacząć używać języka w prawdziwych sytuacjach i w przyjaznej atmosferze nauczyć się nowych słów i wyrażeń. Weekendowy kurs PME jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli Twój poziom to A2/B1 i chcesz poświęcić jeden chłodny, zimowy weekend na gorące spotkanie z innymi początkującymi, żeby razem uczyć się języka międzynarodowego – zarezerwuj daty, zapisz się! Spotkamy się w piątek wieczorem przy sidzibie Polskiego Związku Esperantystów w Warszawie, przy ul. Andersa 37/59a. Przez całą sobotę i w niedzielę do obiadu będziesz mieć okazję mówić i czytać w esperanto.

Kurs odbędzie się w Warszawie, w weekend 21–23 lutego 2020. Przez cały czas będziemy się starać używać tylko esperanta. Koszt uczestnictwa to 80 złotych i zawiera w sobie materiały do nauki. Noclegi możesz zorganizować sobie we własnym zakresie, ale organizatorzy chętnie pomogą zarezerwować wspólne pokoje dla osób uczestniczących. Także przerwy obiadowe będziemy mogli spędzić razem, żeby wykorzystać czas na rozmowy w esperanto.

Zapisz się tutaj do 31 stycznia 2020. Kurs odbędzie się, jeśli zapisze się przynajmniej 5 osób, ale w grupie może uczestniczyć najwyżej 12 osób.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na studsemajnfino@pej.pl.