Ĉapeloj

Ruszają kolejne kursy esperanta! W Warszawie kurs dla początkujących zaczyna się 27 lutego (czwartek) o godz. 18:30, a dla zaawansowanych 28 lutego (piątek). . Lekcje się odbywają w siedzibie Polskiego Związku Esperantystów przy ul. Andersa 37/59A. Odbędzie się ok. 17 lekcji (luty – czerwiec 2014). Cały kurs kosztuje 150 zł. Pierwsza lekcja jest bezpłatna! Zapisać się na kurs można u nauczyciela Szabolcs Szilva: szabolcs.szilva@pej.pl (poinformuj nas również jeżeli jesteś zainteresowany/a kursem, ale nie możesz pojawić się w tym terminie).

We Wrocławiu dwumiesięczny kurs esperanto dla początkujących organizowany przez Studencki Klub Esperancki “Aŭroro” startuje 3 marca (poniedziałek) o godzinie 18:00. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu w siedzibie Śląskiego Związku Esperantystów przy ul. Kościuszki 35a, I piętro (wejście przez bramę na ulicy Kościuszki 37, obok Poczty Polskiej). Równolegle startuje również kurs dla zaawansowanych – 6 marca (czwartek) o godzinie 19:30 w tym samym miejscu.

W Nowym Sączu odbyło się już spotkanie organizacyjne nowej grupy. Zajęcia odbywać się będą we wtorki od 17:00 do 19:00 w Polskiej Agencji Socjo-Kulturalna PEGAZ, ul. Narutowicza 3, I piętro.

Kursy te znajdziecie również w wydarzeniach na fejsbóku: